Bobová dráha Janov nad Nisou, Hraničná ul., Janov nad Nisou

Bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro návštěvníky všech věkových kategorií. Obsluhu vozíků zvládnou i malé děti. Raritou této bobové dráhy je karusel, ve kterém se bob otočí o 450 stupňů. Celková délka dráhy je 900 m. Součástí areálu bobové dráhy je restaurace, dětský koutek a trampolíny.

Bike park Ještěd, Liberec

Park je v provozu od května do října. Pro dopravu nahoru využívá lanovou dráhu Skalka.  Freeride trail je střední naročnosti. Kombinuje dřevěné a hliněné překážky. 

Lanový park König, Nová Ves nad Nisou

Lanový park König je nový lanovkový park v obci Nová ves nad Nisou. Na rozdíl od ostatních lanových parků tvořených vysokými lanovými překážkami je lanový park König postaven převážně z lanovek, tedy přejezdů ze stromu na strom. 

Lanový park v Nové Vsi je park určen dospělým i dětem (od 140 cm výšky) bez rozdílu věku, lezeckých zkušeností a fyzické zdatnosti. Přejíždí se zde mezi stromy pomocí rolny, ve které jste zavěšeni a pro absolvování dané dráhy není třeba mnoho fyzických sil. Překonání dráhy představuje zhruba hodinový program.

Snowtubing v areálu U vodárny, Bedřichov

Snowtubing se nachází v lyžařském areálu U vodárny, naproti úpravně vody v obci Bedřichov.

Snowtubing je jízda na speciální nafukovací duši sněhovým korytem, je vhodná pro děti i dospělé. Vybrat si můžete ze tří koryt od pomalejšího pro děti, až po rychlé koryto pro milovníky adrenalinu. Nahoru vás vyveze lyžařský vlek. 

Aquazorbing v aquaparku Babylon, Nitranská 1, Liberec

Aquazorbing je chození po vodní hladině ve dvoumetrové nafukovací kouli. Zásoba kyslíku v kouli vydrží zhruba na 25 - 30 minut. Je ale otázkou, jak dlouho v kouli vydržíte, protože pouhých pět minut v kouli stačí bohatě k tomu, aby byl člověk totálně vyčerpán. Aquazorbing je zahrnut v ceně vstupenky do aquaparku. 

Lasergame - Centrum Babylon

Nitranská 1, Liberec
Laser game je bojová kolektivní hra s laserovými zbraněmi v temném prostředí podzemního labyrintu. Hra je určena pro 2 - 22 hráčů, kteří obdrží elektronické vesty s čidly pro registraci zásahů a laserové zbraně (bezpečné). Hra je počítačem hodnocena a každý bojovník dostane výsledkouvou listinu.

Lyžování na trávě - areál U vodárny, Bedřichov

Lyžařský areál U vodárny Bedřichov v Jizerských horách nabízí lyžování na trávě. Areál nabízí zapůjčení ochranné výstroje, lyží, lyžařských bot a instruktora. Minimální počet osob pro zapnutí vleku jsou 4 osoby. 

Motokáry Liberec, Parkovací dům Fórum

Blažkova 654/1, Liberec
Motokáry Liberec jsou největší krytou motokárovou tratí na severu Čech s celoročním provozem. Nachází se přímo v centru města Liberec, v parkovacím domě obchodního centra Forum, ve 4.patře. Trať je dlouhá 400m a 3-6m široká. Jezdit mohou dospělí i děti od 6 let na motokárách Honda GX.