Akční nabídky

Kniha hostů

Děkujeme za příjemně strávený týden v penzionu.

J. Větrovcová

Děkujeme za příjemně strávenou dovolenou, byli jsme velice spokojeni, jak s kuchyni, tak i s ubytováním. Prostorný pokoj se soc. zařízením (na pokoji lednice, wifi, velká Smart LED TV, na chodbě PC s přístupem na internet). Navíc možnost platby za ubytování poukázkami, např. Ticket Multi. Prostě výborný poměr kvalita/cena. Budeme Vás určitě doporučovat těm, kdo by hledali ubytování v Jizerských horách

Červen 2014, Eva a Zdeněk Radovi

děkuji za ubytování v penzionu na rozcestí. 100% spokojenost.

Papež V.

Strávili jsme zde krásný prodloužený víkend, skvělá kuchyň, ochotný a příjemný personál. A ještě skvělý Rohozec. Zkrátka můžeme jen doporučit!! A ta krásná příroda v okolí.

Tomáš a Lenka Nešlehovi

Byla jsem v penzionu Na Rozcestí předloni na týdenní dovolené. Personál úžasný, ochotný. Kuchyně také dobrá. Velmi ráda se zase někdy do penzionu vrátím.

Hanka Petráková

Wir wollten uns noch mal für den schönen Aufenthalt bedanken, wir haben uns sehr wohl gefühlt. Wir hoffen, die Jungs haben nicht zu sehr übertrieben und wir dürfen bei Gelegenheit wieder kommen.

Torsten K.

Penzion Na rozcestí bych s čistým svědomím doporučila. Pokoje jsou útulné a čisté. Mile mně překvapila lednička na pokoji, což se nám hodilo pro potraviny, které jsme si přivezli na snídaně.Personál je milý a vstřícný. Menší parkoviště za penzionem plně vyhovující. V restauraci celkem slušně vaří za přijatelné ceny. Díky moc.

Vosejpková K.

Náš letní pobyt u Vás byl velice krátký - ale maximální spokojenost, bezva ubytování, personál, super snídaně a večerní chuťovka s pivkem - všichni jsme si libovali, díky, rádi se k Vám vrátíme, zdraví jihočeši

Irena,Mirkové a Ema Petráňovi

Dnes jsme u Vás ukončili náš týdenní pobyt a protože jsme Vás všechny nezastihli při odjezdu a rozloučili se jenom s někým, chtěli bysme Vám všem ještě touto cestou za všechno poděkovat.

Byli jsme velice spokojeni, děkujeme za skvělý servis i výbornou kuchyni.

Budeme Vás určitě doporučovat.

Martina, Eliška, Šimon a Jan G.

Děkujeme za příjemně strávenou dovolenou s dětmi u vás v pensionu. Ubytování perfektní, kuchyně opravdu vynikající, velmi milý personál, rádi se sem někdy vrátíme.

Sekerovi

Snídaně výborné, ubytování super. Prožili jsme zde nádhernou dovolenou. Vyhovovalo nám velké množství turistických tras kousek od hotelu. Jediná chyba byla, že jsem nechali doma kola. Jizerské hory nás uchvátili, určitě se vrátíme.

Mišáková J.

Dobrý den Chtěla bych velice poděkovat za skvělé ubytování a skvělou stravu. Pokud si naplánujeme opět cestu někam tam nahoru určitě k vám znovu zavítáme

Kolková L.

Radi bychom Vam podekovali za prijemny pobyt na Vasem penzionu. Moc se nam u Vas libilo a kuchyne byla vytecna! Jen to potvrdilo to, co uz nam predem vypraveli predchozi skupinky, co u vas byly. Pocasi nam sice nepralo, ale presto jsme si to uzili. Jinak jsme opravdu byli moc spokojeni a dekujeme Vam, Vasemu vytecnemu kucharovi a celemu teamu.
 

Martin Stiller

Děkujeme! Děkujeme! Moc nás vaše spokojenost těší!Uvozovky

penzion Na Rozcestí

Chtěli bychom Vám poděkovat za báječné dny strávené ve Vašem penzionu. Maximálně spokojeni jsme byli s Vaším jídelníčkem, moc nám chutnalo a to jsme oba nároční labužníci :-) Doufáme, že jsme u Vás nebyli naposledy.Uvozovky

Kája a Kája

Stránka: 1 | 2 | 3

Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentáře:

Zpracovávám...